Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Osoby poszukiwane

 2. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 3. Komisariat Policji w Mikołajkach

 4. Kierownictwo

 5. Życzenia z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji przedstawiciele władz samorządowych, służb i instytucji współpracujących na co dzień z Policją składają policjantom i pracownikom Policji wiele gratulacji i życzeń.

 6. osoby zaginione

 7. Policja wodna

 8. Jak się ustrzec przed włamaniem do mieszkania

  Nikt nie chce być okradziony, szczególnie we własnym mieszkaniu. Niestety jednak złodzieje wykorzystując brak zabezpieczeń i ostrożności właścicieli, włamują się do mieszkań. Często wtedy łupem pada dobytek całego życia. Do kradzieży najczęściej dochodzi podczas urlopu, okresów świątecznych, przedłużonych weekendów, a także kiedy jesteśmy w pracy. Złodzieje zanim kogoś okradną długo go obserwują. Mają wtedy bardzo dobre rozeznanie. Wiedzą gdzie pracujemy, do której szkoły uczęszczają nasze dzieci, wiedzą też o naszych stałych nawykach. To, ile ukradną, zależy od tego ile mają na to czasu. Niekiedy jest to tylko zabranie leżących na wierzchu przedmiotów, czasem możemy wrócić do domu gdzie zostały tylko puste ściany.

 9. Policjanci uratowali nowonarodzone koźlę

  Mrągowscy policjanci pełniący służbę patrolowo – interwencyjną uratowali nowonarodzone koźlę. Zwierzę powiła sarna, po tym jak wybiegła z przydrożnego rowu wprost pod koła osobowego auta. Matka koźlęcia nie przeżyła zderzenia. Nowonarodzonemu zwierzęciu, które walczyło o życie pomocy udzielili policjanci.

 10. Jednostki Policji