Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Osoby poszukiwane

 2. Kierownictwo

 3. osoby zaginione

 4. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 5. Odprawa roczna podsumowująca wyniki pracy mrągowskich policjantów

  W Urzędzie Miejskim w Mrągowie odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy policji powiatu mrągowskiego za rok 2016. W odprawie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek. Oprócz kierownictwa KPP w Mrągowie w odprawie udział wzięli między innymi naczelnicy wydziałów i poszczególni kierownicy. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, a także lokalnej Prokuratury.

 6. Zatrzymani za usiłowanie kradzieży z włamaniem

  Mrągowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednej z altanek na terenie ogródków działkowych na terenie Mrągowa. 34-latek i 49-latek usiłowali ukraść butlę gazową oraz elementy wyposażenia gospodarstwa domowego. Nie udało się im to, dzięki reakcji właściciela posesji. W świetle prawa za kradzież z włamaniem grożą im teraz kary do 10 lat pozbawienia wolności.

 7. Komisariat Policji w Mikołajkach

 8. Policjanci zapraszają na koncert kolęd

  Koncert „Święta z Policją - Wieczór Kolęd” w wykonaniu policjantów garnizonu warmińsko-mazurskiego pod dyrekcją Joanny Jaskółowskiej odbędzie się w 22 stycznia 2017 roku w Kościele świętego Wojciecha w Mrągowie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu zapowiadającego to wydarzenie.

 9. Wydział Kryminalny KPP w Mrągowie

 10. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Mrągowie