Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Osoby poszukiwane

 2. Kierownictwo

 3. Posterunek Policji w Pieckach

 4. Życzenia z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji przedstawiciele władz samorządowych, służb i instytucji współpracujących na co dzień z Policją składają policjantom i pracownikom Policji wiele gratulacji i życzeń.

 5. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 6. Komisariat Policji w Mikołajkach

 7. osoby zaginione

 8. Wjechał pod prąd ciężarówką, uszkodził wiatę nad dystrybutorami stacji paliw – jak się okazało, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie

  Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie niestety nie były przeszkodą, by 47-letni mężczyzna wsiadł za kierownicę ciężarówki. W efekcie nieprawidłowego manewru uszkodził wiatę nad dystrybutorami stacji paliw. Odjechał, gdy zwrócono mu uwagę. Jednak dzięki pracownikowi stacji paliw został zatrzymany. Teraz grozi mu kara 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 15.

 9. Mrągowo, Węgorzewo, Ełk: Policyjni wodniacy interweniowali wobec 2 sterników i kajakarza – wszyscy pod wpływem alkoholu

  Wraz z rozpoczęciem sezonu turystycznego na jeziora Warmii i Mazur wypłynęły policyjne patrole. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad wodą i służą pomocą osobom, które jej potrzebują. Jednym z ważnych elementów ich pracy są kontrole stanu trzeźwości. Podczas weekendu policjanci zatrzymali 2 sterników oraz kajakarza, którzy zdecydowali się na pływanie pod wpływem alkoholu.

 10. Miasto Mrągowo