Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Mikołajkach

 2. miasto mrągowo

 3. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 4. Dwa dni Pikniku Country w Mrągowie za nami

  Za nami dwa dni Pikniku Country. W ocenie pracujących przy zabezpieczeniu policjantów minęły spokojnie i bezpiecznie. Wpłynęło na to zachowanie uczestników imprez. Dziś ostatni dzień festiwalu i pracy kilkudziesięciu policjantów.

 5. Osoby poszukiwane

 6. Mrągowskie Święto Policji

  W Mrągowie odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji. Święto to jest szczególnie ważne dla funkcjonariuszy i pracowników policji. Uroczystość natomiast jest okazją do wręczenia funkcjonariuszom odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 7. Policjanci na rowerach patrolują miasto

  Gdy lato w pełni, wielu z nas przesiada się na rowery. Korzystając z dwóch kółek można szybciej i sprawniej dotrzeć w miejsca, gdzie nie dojedziemy samochodem. Z tego rozwiązania korzystają także mrągowscy policjanci, którzy od niedawna przemieszczają się po mieście na rowerach. Dzięki temu mogą sprawnie i szybko interweniować w miejscach, które nie są dostępne dla radiowozów.

 8. Kierownictwo

 9. Kierownictwo Wydziału Kryminalnego

 10. To już kolejny bezpieczny Piknik Country w Mrągowie

  Policjanci podsumowali tegoroczny Piknik Country & Folk w Mrągowie. Według oceny funkcjonariuszy był to kolejny spokojny piknik. Policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych, ani zbiorowych zakłóceń ładu i porządku. Nad bezpieczeństwem imprezy w ciągu trzech dni czuwało ponad stu policjantów. Kryminalni, policjanci z prewencji i ruchu drogowego dbali o to, aby mieszkańcy i przybyli goście mogli miło i spokojnie spędzić czas w kowbojskim stylu.