Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Osoby poszukiwane

 2. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 3. Kierownictwo

 4. Komisariat Policji w Mikołajkach

 5. Życzenia z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji przedstawiciele władz samorządowych, służb i instytucji współpracujących na co dzień z Policją składają policjantom i pracownikom Policji wiele gratulacji i życzeń.

 6. Policja wodna

 7. Jak się ustrzec przed włamaniem do mieszkania

  Nikt nie chce być okradziony, szczególnie we własnym mieszkaniu. Niestety jednak złodzieje wykorzystując brak zabezpieczeń i ostrożności właścicieli, włamują się do mieszkań. Często wtedy łupem pada dobytek całego życia. Do kradzieży najczęściej dochodzi podczas urlopu, okresów świątecznych, przedłużonych weekendów, a także kiedy jesteśmy w pracy. Złodzieje zanim kogoś okradną długo go obserwują. Mają wtedy bardzo dobre rozeznanie. Wiedzą gdzie pracujemy, do której szkoły uczęszczają nasze dzieci, wiedzą też o naszych stałych nawykach. To, ile ukradną, zależy od tego ile mają na to czasu. Niekiedy jest to tylko zabranie leżących na wierzchu przedmiotów, czasem możemy wrócić do domu gdzie zostały tylko puste ściany.

 8. osoby zaginione

 9. KWP: Rok po zmianie przepisów. Policyjne podsumowanie

  Minął rok od wprowadzenia zmian w przepisach ruchu drogowego. Jak wygląda sytuacja na drogach regionu? Czy kierowcy wzięli sobie do serca nowe uregulowania? Czy jest bezpieczniej?

 10. Kierował autem w stanie nietrzeźwości

  Wczoraj policjanci z mrągowskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. 33-letni mężczyzna kierował samochodem mając prawie 1 i pół promila alkoholu w organizmie. Teraz mieszkaniec gminy Mrągowo odpowie przed sądem.