Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. STOP Agresji drogowej

  Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie uruchomił specjalny adres mailowy stopagresjidrogowej@ol.policja.gov.pl Na adres tej skrzynki mailowej można przesyłać informacje oraz filmy dotyczące naruszeń przepisów ruchu drogowego na terenie naszego województwa. Specjalna skrzynka kontaktowa pomoże wyeliminować z naszych dróg tych, którzy swoją brawurą, bezmyślnością oraz łamaniem przepisów mogą doprowadzić do tragedii.

 2. Ogólnopolskie działania policyjne „TRUCK & BUS”

  17 października 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „TRUCK & BUS”. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 3. Osoby poszukiwane

 4. Kierownictwo

 5. Wydział Kryminalny KPP w Mrągowie

 6. Nietrzeźwi na drogach to ogromne niebezpieczeństwo

  Policjanci pełniący służbę w miniony weekend na drogach powiatu mrągowskiego zatrzymali mężczyzn, którzy wykazując się nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni nietrzeźwi wsiedli na rower i za kierownicę swoich aut.

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Mrągowie

 8. osoby zaginione

 9. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 10. Jak się ustrzec przed włamaniem do mieszkania

  Nikt nie chce być okradziony, szczególnie we własnym mieszkaniu. Niestety jednak złodzieje wykorzystując brak zabezpieczeń i ostrożności właścicieli, włamują się do mieszkań. Często wtedy łupem pada dobytek całego życia. Do kradzieży najczęściej dochodzi podczas urlopu, okresów świątecznych, przedłużonych weekendów, a także kiedy jesteśmy w pracy. Złodzieje zanim kogoś okradną długo go obserwują. Mają wtedy bardzo dobre rozeznanie. Wiedzą gdzie pracujemy, do której szkoły uczęszczają nasze dzieci, wiedzą też o naszych stałych nawykach. To, ile ukradną, zależy od tego ile mają na to czasu. Niekiedy jest to tylko zabranie leżących na wierzchu przedmiotów, czasem możemy wrócić do domu gdzie zostały tylko puste ściany.