Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Wypadek w Mikołajkach

  Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku do jakiego doszło w Mikołajkach. Tam 22-letnia kierująca volkswagenem zderzyła się z motorowerzystą.

 2. Komisariat Policji w Mikołajkach

 3. Kierownictwo

 4. Osoby poszukiwane

 5. Jak się ustrzec przed włamaniem do mieszkania

  Nikt nie chce być okradziony, szczególnie we własnym mieszkaniu. Niestety jednak złodzieje wykorzystując brak zabezpieczeń i ostrożności właścicieli, włamują się do mieszkań. Często wtedy łupem pada dobytek całego życia. Do kradzieży najczęściej dochodzi podczas urlopu, okresów świątecznych, przedłużonych weekendów, a także kiedy jesteśmy w pracy. Złodzieje zanim kogoś okradną długo go obserwują. Mają wtedy bardzo dobre rozeznanie. Wiedzą gdzie pracujemy, do której szkoły uczęszczają nasze dzieci, wiedzą też o naszych stałych nawykach. To, ile ukradną, zależy od tego ile mają na to czasu. Niekiedy jest to tylko zabranie leżących na wierzchu przedmiotów, czasem możemy wrócić do domu gdzie zostały tylko puste ściany.

 6. Wypadek na krajowej szesnastce

  Na trasie Mrągowo-Sorkwity doszło do wypadku. Kierowca jadący golfem uderzył w tył jadącego przed nim audi, następnie odbił się i uderzył w jadącą z naprzeciwka kię. Do szpitala ze złamaną nogą trafiła kierująca ostatnim autem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

 7. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 8. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 9. Miasto i Gmina Mikołajki

 10. Posterunek Policji w Pieckach