Mrągowscy policjanci na podium regat żeglarskich

Podczas IX Mistrzostw Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich Iława- Siemiany 2022r. załoga z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie stanęła na podium zdobywając trzecie miejsce!

W niedzielę (04.09.2022r.) na akwenie Jeziora Jeziorak w Siemianach (gm. Iława) rozpoczęły się IX Mistrzostwa Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich Iława- Siemiany 2022r. Głównym założeniem organizatorów była popularyzacja żeglarstwa i regionu a także integracja i aktywizacja funkcjonariuszy, pracowników oraz emerytów i rencistów Służby Więziennej. W ramach współpracy między służbami zaproszone zostały również załogi z innych służb do udziału w Mistrzostwach.  Nie mogło na nich zabraknąć mrągowskich policjantów- pasjonatów żeglarstwa, którzy godnie reprezentowali Komendę Powiatową Policji w Mrągowie. W pierwszym dniu rywalizacji na wody Jeziora Jeziorak wypłynęło 24 załóg na jachtach typu Omega, z których zostało wyłonione 9 załóg.  Następnego dnia załogi te podjęły walkę o podium. Mrągowska załoga na czele z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego nadkom. Izabelą Świąć po zaciętej walce, dzięki swojemu doświadczeniu, umiejętnościom i świetnej współpracy całej załogi stanęła na podium zdobywając trzecie miejsce. I miejsce na podium zostało obronione przez załogę z Zakładu Karnego w Iławie, która w zeszłym roku również stanęła na najwyższym stopniu podium, natomiast II miejsce wywalczyła załoga Zakładu Karnego w Nysie. Serdecznie gratulujemy!

(pk)

Załoga KPP Mrągowo
  • załoga żeglarska Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie w środku stoi nadkom. Izabela Świąć z medalem i pucharem, z prawej i lewej strony stoją mężczyźni z medalami wraz z innymi zwycięzcami regat